Név:Egyesület:KategóriaEbéd jegy (db)?
Lengyel Bálint Miskolci Íjász Egylet Dalia
Kolozsvári Tibor Kazincbarcikai Íjász Egyesület Tiszteletreméltó úr 2
Rabb Tímea egyéni Tiszteletreméltó hölgy 1
Flaskó István Ordasok Vitéz 1
Bobaly Barnabás Ordasok Vitéz 1
Fedor Tibor Ordasok Vitéz 1
Fedor Patrik Ordasok Apród fiú 1
Miliczki Imréné Ordasok Tiszteletreméltó hölgy 1
Miliczki Imre Ordasok Tiszteletreméltó úr 1
Pászk Norbert Diósgyőri Íjász, Lovas és Hagyományőrző Egyesület Vitéz 1
Lázár Ferenc Szent Sebestyén Lovagrend Egyesület Vitéz 0
Tóth Anna Klára Szent Sebestyén Lovagrend Egyesület Menyecske 0
Kissné Dalanics Ildikó Keleti Turul Fehérnép 1
Veres Vilmos Haza-Húzó Íjász SE. Mini 1
Veres Péter Haza-Húzó Íjász SE Mini 1
Pozsárné Petrovics Laura Pusztamonostor Pusztai Íjász Fehérnép 1
Pozsár Tamás Pusztamonostor Pusztai Íjász Vitéz 1
Kónyáné Török Erzsébet Pusztamonostor Pusztai Íjász Fehérnép 1
Kónya Flóra Pusztamonostor Pusztai Íjász Menyecske 0
Kónya Flóra Pusztamonostor Pusztai Íjász Menyecske 0
Szigeti Anna Füzesgyarmati Aranysólyom HÍE Leányka 2
Szigeti Viola Füzesgyarmati Aranysólyom HÍE Fehérnép 1
Szigetiné Varga Viola Füzesgyarmati Aranysólyom HÍE Fehérnép 1
Zsitkovits Tamás Diósgyőri ÍHE Tiszteletreméltó úr 1
Sipos Tamás Anarcsi HIE Vitéz 1
Peti József Anarcsi HIE Tiszteletreméltó úr 1
Kalinák József Anarcsi HIE Tiszteletreméltó úr 1
Mizsák György Anarcsi HIE Tiszteletreméltó úr 1
Liktor Albin MÖ Sc Tiszteletreméltó úr 2
Liktor Atilla MÖ Sc Dalia 1
Anaïs Toulouze Franciaország-Colmar Menyecske 0
Ádám Attila Kiskunhalas Vitéz 6
Ádám-Nagy Rita Kiskunhalas Fehérnép 0
Ádám Kata Kiskunhalas Fehérnép 0
Ádám Hedvig Kiskunhalas Leányka 0
Ádám Gertrúd Kiskunhalas Leányka 0
Tugyi Norbert Nagyabonyi Íjászok Vitéz 1
Tugyi Koppány Nagyabonyi Íjászok Mazsola fiú 1
Tugyi Hunor Nagyabonyi Íjászok Mazsola fiú 1
Tugyi Anna Zselyke Nagyabonyi Íjászok Mini 0
Tóth Mihály Nagyabonyi Íjászok Vitéz 1
Skultétiné Marcsi Nagyabonyi Íjászok Fehérnép 1
Skultéti Luca Nagyabonyi Íjászok Mini 0
Skultéti Bendegúz Nagyabonyi Íjászok Apród fiú 1
Skultéti Bence Nagyabonyi Íjászok Levente 1
Skultéti Attila Nagyabonyi Íjászok Vitéz 1
Nagy Kaludia Nagyabonyi Íjászok Fehérnép 1
Mucsi Enikő Nagyabonyi Íjászok Fehérnép 1
Molnár Gábor Nagyabonyi Íjászok Vitéz 1
Kun László Nagyabonyi Íjászok Vitéz 1
Krupincza János Nagyabonyi Íjászok Tiszteletreméltó úr 1
Krupincza Csaba Nagyabonyi Íjászok Vitéz 1
Csikány László Nagyabonyi Íjászok Vitéz 1
Nahaj Viktor Ákos Nahaj Family Vitéz 4
Nahajné Olgi Nahaj Family Fehérnép 0
Nahaj Ákos Bence Nahaj Family Levente 0
Nahaj Áron Vince Nahaj Family Mazsola fiú 0
Nahaj Áron Vince Nahaj Family Mazsola fiú 0
Barna Róbert Debrecen Vitéz 0
Sipeki István Matyoföldi ijász Tiszteletreméltó úr 1
Pázmádi László Matyoföldi ijász Tiszteletreméltó úr 1
Halmai László Matyóföldi ijász Tiszteletreméltó úr 1
Baranyai Gábor egyéni Vitéz 1
Baranyainé Rácz Mónika Füzesgyarmati Arany Sólyom HÍE Fehérnép 1
Tanyi Károly Külön(d)íjasok Vitéz 0
Tanyi Norbert Külön(d)íjasok Levente 0
Halmainé Zelei Mónika Egyéni Fehérnép 1
Halmai Renáta Egyéni Leányka 1
Halmai Csaba Egyéni Vitéz 1
Farkas Gábor Külön(d)íjasok Vitéz 0
Farkasné Jászka Mónika Külön(d)íjasok Fehérnép 0
Koós Anna Külön(d)íjasok Tiszteletreméltó hölgy 1
Id. Sipeki József Külön(d)íjasok Tiszteletreméltó úr 1
Mucsi László Letízia SC Tiszteletreméltó úr 0
Tóth István Besenyszögi Íjász egyesület Tiszteletreméltó úr 1
Kerek Tibor Aba nemzetség Tiszteletreméltó úr 1
Mecser Balint Diosgyori ijasz lovas egyesulet Apród fiú 0
Mecser Miklos Diosgyori ijasz lovas egyesulet Tiszteletreméltó úr 3
Farkas Dávid Haza-Húzó Íjász SE Vitéz 1
Kocsis Dorka Panna Haza-Húzó ISE Apród leány 2
Tóth Csaba Attila Keleti Turul Tiszteletreméltó úr 1
Tóth Regő Boldizsár e.n Mazsola fiú 1
Kasza István Emődi Főnix Íjász Egyesület Tiszteletreméltó úr 0
Rigó István Emődi Főnix Íjász Egyesület Tiszteletreméltó úr 0
Szűcs Gyula Emődi Főnix Íjász Egyesület Tiszteletreméltó úr 0
Lénárt Lászlóné Emődi Főnix Íjász Egyesület Tiszteletreméltó hölgy 0
Marczis László Emődi Főnix Íjász Egyesület Tiszteletreméltó úr 0
Sallay Mónika Emődi Főnix Íjász Egyesület Fehérnép 0
Turi Róbert Emődi Főnix Íjász Egyesület Vitéz 0
Varga Csaba nincs Vitéz 0
Kiss Attila egyéni Tiszteletreméltó úr 0
Kiss Bendegúz egyéni Apród fiú 0
Horváth Tibor Tűzmadár Íjász Egyesület Tiszafüred Tiszteletreméltó úr 1
Rőth Lajos Tűzmadár Íjász Egyesület Tiszafüred Tiszteletreméltó úr 1
Balics András Tiszafüredi Íjász Egyesület Tiszafüred Apród fiú 1
Molnár János Tűzmadár Íjász Egyesület Tiszafüred Tiszteletreméltó úr 1
Jónás Irén civil Fehérnép 0
Ivan Mercédesz civil Apród leány 0
Nagy Eszter civil Apród leány 0
Nagy Nóra civil Leányka 0
Nagy András civil Vitéz 0
Dr. Rácz Gábor Szittya Vándorok Vitéz 1
Biró Huba Miskolci Íjász Egylet Apród fiú 0
Biró Koppány Miskolci Íjász Egylet Mazsola fiú 0
Dudás Csaba Szittya Vándorok Vitéz 1
Nagy Kitti Szent Sebestyén Lovagend Egyesület Fehérnép 1
Nagy Máté Szent Sebestyén Lovagend Egyesület Dalia 1
Pisák Erika FEKETEKESE IE Tiszteletreméltó hölgy 3
Pászk Zoltán Dósgyőri Lovas, Íjász és Hagyományőrző Egyesület Tiszteletreméltó úr 1
Vartnal Botond Haza-Húzó ISE. Levente 1
Hajdu László Haza-Húzó Íjász SE Tiszteletreméltó úr 1